Hoe kom ik bij ARC?
Adres clubhuis: 
Sportlaan 25a, Amstelveen.
Ingang via Startbaan 9 of Sportlaan 25. Er bevinden zich parkeerplaatsen langs de Startbaan en voor het Amstelveen College aan de Sportlaan.


Het bestuur:

Voorzitter:
Michelle Borm
voorzitter@arcrugby.nl
Tel: 06 22418313

Penningmeester a.i.:
Erik Mottershead
penningmeester@arcrugby.nl
Tel: 06 44061573

Secretaris:
Sepp Buijs
secretaris@arcrugby.nl
Tel: 06 43542512

Bestuurslid Jeugd:
Sjoerd Janssen
Tel: 06 33605975
jeugdleider@arcrugby.nl

Commissariaten:

Wedstrijdsecretaris:
Eric Kleinen
wedstrijdsecretaris@arcrugby.nl
Tel: 06 53729722

Rugby Technische Zaken
Erik Hengeveld & Onno Treur
tc@arcrugby.nl (algemeen, Senioren en CJC)
tbm@arcrugby.nl (GTBM)

Ledenadministratie:
Wiebke Fisher
ledenadministratie@arcrugby.nl

Club Vertrouwenscontactpersoon:
Annemarie Noor
vcparcrugby@gmail.com


Openstaande functies:

Faciliteiten – Vacature
faciliteiten@arcrugby.nl

Marketing & Communicatie – Vacature
marcomm@arcrugby.nl