Hoe kom ik bij ARC?
Adres clubhuis: 
Sportlaan 25a, Amstelveen.
Ingang via Startbaan 9 of Sportlaan 25. Er bevinden zich parkeerplaatsen langs de Startbaan en voor het Amstelveen College aan de Sportlaan.


Het bestuur

Michelle Borm
Voorzitter
voorzitter@arcrugby.nl
Tel: 06 22418313
Nadine Klokkers
Jeugd Secretaris
06 18462993
nadine@fijnnet.nl

Sylvia Bruinsma
Secretaris
secretaris@arcrugby.nl
Tel: 06 29731964
Eric Kleinen
Wedstrijdsecretaris Senioren, Colts, Junioren, Cubs
06 53729722
wedstrijdsecretaris@arcrugby.nl

Erik Hengeveld & Onno Treur
Rugby Technische Zaken
tc@arcrugby.nl (algemeen, Senioren en CJC)
tbm@arcrugby.nl (GTBM)

Ledenadministratie
ledenadministratie@arcrugby.nl

Openstaande functies:

Penningmeester – Vacature
penningmeester@arcrugby.nl

Faciliteiten – Vacature
faciliteiten@arcrugby.nl

Marketing & Communicatie – Vacature
marcomm@arcrugby.nl